betclic

Probierz: Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę

Ostatnia aktualizacja: 24/07/16 08:47, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Chcieliśmy zacząć tak, jak skończyliśmy w Warszawie i to nam się udało - powiedział Michał Probierz, trener Jagiellonii, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Białegostoku, po wygranej z Ruchem Chorzów 4:1.

- Dobrze weszliśmy w mecz i wyglądało to tak, że mamy mecz pod pełną kontrolą, że nic nam się nie może złego stać, a tymczasem popełniliśmy prosty błąd i straciliśmy bramkę, nieco lekceważąc końcówkę pierwszej połowy - stwierdził szkoleniowiec "Jagi".

- Plusem na pewno jest to, że po przerwie znów wyglądaliśmy tak, jak w pierwszych minutach. Pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę. Cieszymy się też, że piłkarze realizują nie tylko założenia sztabu, ale też dokładają coś od siebie - podkreślił Probierz.

- Mamy na pewno jeszcze dużo pracy przed sobą, bo przez ostatnie pół godziny nie potrafiliśmy sobie stworzyć sytuacji w ataku pozycyjnym jak byśmy tego chcieli, ale ogólnie musimy ocenić mecz pozytywnie. Przygotowujemy się teraz do meczu z Lechem. Chcemy kontynuować naszą dobrą grę. Mam nadzieję, że pomoże temu duża rywalizacja w zespole - przyznał trener zespołu z Białegostoku.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela