betclic

Probierz: Potrafiliśmy wygrać bez Vassiljeva

Ostatnia aktualizacja: 10/08/16 11:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Jagiellonia Białystok w meczu 1/16 finału Pucharu Polski pokonała na wyjeździe Cracovię 1:0. Trener klubu z Podlasia, Michał Probierz powiedział na konferencji prasowej, że jego drużyna potrafiła rozegrać dobre spotkanie, mimo braku Konstantina Vassiljeva – poinformowano na stronie internetowej "Jagi".

– Niektórzy skreślili nas już przed meczem. Gdy zobaczyli nasz skład, to w rozmowach mówili, że odpuściliśmy Puchar Polski i przyjechaliśmy po najniższy wymiar kary. Ja tych zawodników widzę jednak codziennie na treningu. Widzę ich zaangażowanie i walkę o miejsce w składzie. Bardzo istotne, żeby wszyscy byli przygotowani do gry. Pokazaliśmy, że potrafimy utrzymać się przy piłce – powiedział Probierz.

Jedynego gola dla "Jagi" strzelił Karol Świderski w 46. minucie gry. Asystę przy jego trafieniu zaliczył Karol Mackiewicz.

– W końcówce być może nie potrafiliśmy zamknąć tego meczu i zdobyć drugiej bramki, ale ważne, że udało nam się wygrać bez Kosty Vassiljeva. Pokazaliśmy, że nie jesteśmy uzależnieni od jednego zawodnika. Zależało mi na tym, żeby zagrać bez niego jakieś spotkanie. Bardzo dobrze z ławki rezerwowych wszedł też Marek Wasiluk. Teraz myślimy już tylko o tym, żeby przygotować się do poniedziałkowego meczu z Wisłą Płock. Chcemy dalej grać tak dobrze – dodał 43-letni szkoleniowiec.

– Martwi mnie uraz Gutiego, bo to drugi stoper, który nam wypada w przeciągu trzech meczów. To jest dla nas problem – zaznaczył trener Jagiellonii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!