betclic

Probierz: Powinniśmy dobić rywala

Ostatnia aktualizacja: 16/08/15 19:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jagiellonia Białystok odniosła trzecie zwycięstwo z rzędu. Drużyna z Podlasia pokonała na własnym stadionie Ruch Chorzów 2:1. Trener gospodarzy, Michał Probierz powiedział na konferencji prasowej, że jego zespół był dobrze przygotowany do spotkania i dlatego kontrolował przebieg gry.

Ruch to solidna drużyna, która w ostatnich meczach zdobyła dużo punktów. Przygotowaliśmy się do tego spotkania bardzo dobrze, dzięki czemu kontrolowaliśmy grę. Oddaliśmy dużo strzałów i potrafiliśmy rozegrać kilka składnych akcji. Cieszę się, że zdobyliśmy pierwszą bramkę po stałym fragmencie gry – powiedział Probierz.

Gole dla jego drużyny zdobyli Sebastian Madera i Konstantin Vassiljev. Honorową bramkę dla Ruchu strzelił Mariusz Stępiński.

Niepotrzebnie doprowadziliśmy do nerwowej końcówki meczu. Igors Tarasovs nie może się tak zachowywać mając zawodnika przed sobą. Jest bardzo doświadczonym zawodnikiem, ale nad tym aspektem musi jeszcze pracować. Mieliśmy wiele sytuacji bramkowych i powinniśmy dobić rywala. Chce jednak pochwalić zespół za pracę wykonaną w tym tygodniu - dodał trener Jagiellonii.

W 62. minucie gry, boisko z kontuzją opuścił Jacek Góralski. Zastąpił go Taras Romańczuk.

- Góralski podkręcił staw skokowy. Nie wiem jak bardzo poważna jest to kontuzja. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będzie gotowy na następny mecz. Jacek to wojownik i będzie bardzo potrzebny zespołowi w następnym spotkaniu – stwierdził 42-letni szkoleniowiec.

Kolejnym rywalem Jagiellonii będzie Cracovia. Mecz odbędzie się 22 sierpnia w Krakowie.

Chcemy kupić jeszcze dwóch zawodników. Z jednym jesteśmy już bardzo blisko porozumienia. Z drugim powinniśmy dogadać się pod końca okienka transferowego. Obaj będą dużymi wzmocnieniami – zakończył Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela