betclic

Probierz: Sędziowie nabierają się na wymuszenia Kędziory

Ostatnia aktualizacja: 15/10/16 13:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Z pewnością wyglądamy dużo lepiej niż przed dwoma tygodniami i mamy zdecydowanie większe pole manewru - przyznał Michał Probierz w rozmowie z oficjalną stroną Jagiellonii Białystok.

Prowadzący w tabeli LOTTO Ekstraklasy zespół z Podlasia w niedzielę zagra w Niecieczy z miejscowym Bruk-Betem Termaliką, który jest nieoczekiwanie na drugim miejscu w klasyfikacji.

- Musimy uważać na Wojciecha Kędziorę, który w ostatnim czasie dość często wymusza rzuty karne i sędziowie się na to nabierają. Dziwi mnie to, że to się odbywa w tak prosty sposób, ale wiemy też, że w Niecieczy nie ma co liczyć na fair-play i trzeba być na to od początku przygotowanym - zaskoczył swoją wypowiedzią Probierz.

- Wierzymy w to, że w Niecieczy zagramy dobre spotkanie. Chcemy pokazać, że to nie jest przypadek, że jesteśmy tak wysoko w ligowej tabeli. Najważniejsze jest zdobywanie punktów - kontynuował opiekun Jagiellonii.

- Trzeba pamiętać, że Bruk-Bet Termalica ma naprawdę doświadczonych zawodników, sprowadziła kilku piłkarzy, którzy stanowią teraz o sile tego zespołu. Trener Michniewicz pokazuje w kolejnym klubie, że wykonuje dobrą pracę i dlatego czeka nas bardzo ciężki bój - podsumował Probierz.

(za jagiellonia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 311 dni
Ilość komentarzy: 7171
Oceny: +20305
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
16.10.2016 / 10:21:55
Starcie gigaantów. :(

Tabela