betclic

Probierz: skład Cracovii na puchary

Ostatnia aktualizacja: 23/08/15 09:18, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Po zremisowanym 1:1 meczu z Cracovią głos zabrał trener gości, Michał Probierz.

 - Przyjechaliśmy tu wygrać i to było widać od początku spotkania. Potrafiliśmy wyeliminować atuty Cracovii, a zdajemy sobie sprawę, że Cracovia ma bardzo silny zespół i jest jednym z kandydatów do walki o europejskie puchary w tym sezonie – mówił Probierz.

- Chcieliśmy jednak do końca walczyć o zwycięstwo, przez co był to mecz otwarty do ostatniego gwizdka sędziego. Może z biegiem czasu nie było w poczynaniach obu drużyn zbyt wiele finezji, było trochę zbyt nerwowo. Jacek Góralski, który miał w tygodniu problemy zdrowotne, został zmieniony, wprowadzony został także Alvarinho, który grał po raz pierwszy w naszej drużynie. Generalnie jesteśmy zadowoleni z tego punktu na bardzo trudnym terenie, bo Cracovia w tym sezonie będzie bardzo groźna, będzie się liczyła w walce o najwyższe cele, a my będziemy krok po kroku iść do przodu i pomyślimy o tym, żeby jeszcze jednym zawodnikiem się wzmocnić – dodał.

 - Jak się nie będę denerwował, to będziemy się bawić w chowanego. Trzeba się trochę podenerwować przy murawie, a w domu człowiek jest spokojniejszy – komentował trener swoje zachowanie przy linii bocznej.

Zapytany o nazwisko piłkarze, który ma być kolejnym wzmocnieniem Jagi, odpowiedział: - Wiem, ale nie powiem. Transfery lubią ciszę. Jak będzie wszystko załatwione, tak jak było w przypadku Alvarinho, to będzie można podać nazwisko. Nie ma co zbyt wiele o tym mówić, bo później tworzą się przy transferach różne gierki, a my po prostu chcemy się wzmocnić i być jeszcze silniejsi – zakończył Probierz.

Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela