betclic

Probierz: Takie mecze zazwyczaj się przegrywa

Ostatnia aktualizacja: 03/10/16 08:15, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- To był trudny mecz. Jak mawiał trener Kazimierz Górski – jeśli nie możesz wygrać, to musisz przynajmniej zremisować. Po podróżach w tym tygodniu to było bardzo trudne – powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

- Takie mecze zazwyczaj się przegrywa 0:1. Muszę pochwalić zespół za koncentrację do samego końca. Mieliśmy przed tym meczem sporo problemów, dlatego dobrze, że teraz mamy przerwę na reprezentację. Przyda nam się odrobina odpoczynku i regeneracji. Mamy kilka urazów, kilku zawodników jest poobijanych, kilku przeziębionych. Wiedzieliśmy, jak groźnym zawodnikiem jest Gyurcso, dlatego od początku staraliśmy się go zneutralizować, raz wychodziło nam to lepiej, raz gorzej – tłumaczył szkoleniowiec białostockiej ekipy cytowany przez oficjalną witrynę drużyny.

- Gratuluję Dawidowi Kudle, to mój dzieciak. Prowadziłem go jeszcze w trampkarzach Górnika Zabrze i dziś gratuluję mu postawy. Dawid skorzystał na kontuzji swojego rywala, który złamał rękę i dziś wykorzystał szansę - cieszył się były opiekun krakowskiej Wisły.

- Liczymy na to, że po przerwie dołączą do nas zdrowi Mystkowski, Choczenowski oraz Vassiljev. Mam nadzieję, że również Karol Mackiewicz odzyska dobrą formę. To był trudny mecz. Jak mawiał trener Kazimierz Górski – jeśli nie możesz wygrać, to musisz przynajmniej zremisować. Po podróżach w tym tygodniu to było bardzo trudne. Do samego końca próbowaliśmy zmienić wynik meczu, ale się nie udało. Chwała zawodnikom za postawę – zakończył swoją wypowiedź trener Żółto-Czerwonych.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7286
Oceny: +20490
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
03.10.2016 / 10:49:11
No tak...dobry i ten 1pkt.

Tabela