betclic

Probierz: To był nasz najlepszy mecz

Ostatnia aktualizacja: 12/09/16 09:02, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Jagiellonia Białystok pokonała Wisłę Kraków 2:1 w meczu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Michał Probierz, trener "Jagi", powiedział, że jego podopieczni byli zdecydowanie lepsi.

- Wiedzieliśmy, że trafimy na bardzo zdeterminowanego przeciwnika. Trener Wdowczyk mówił, o podbudowywaniu się wysoko wygranym sparingiem. Chcieli się odbudować, nabrać pewności siebie, ale wiedzieliśmy, czego chcemy. Chcę pogratulować drużynie, bo zagraliśmy chyba najlepsze spotkanie do tej pory i to przeciwko zespołowi, który dziś chciał zrobić wszystko, żeby się odbudować - powiedział Probierz, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Wisła notuje serię siedmiu porażek z rzędu. Siódemka zdarza się niezwykle rzadko, ale to była ulubiona liczba Prezesa Cupiała. Jeżeli chodzi o nas, to bardzo istotne było to, że potrafiliśmy momentami bardzo szybko przejść z obrony do ofensywy, a kiedy trzeba było, to potrafiliśmy się też utrzymać przy piłce. Na pewno szkoda, że nie wykorzystaliśmy sytuacji. Na pewno w tygodniu skomplikowały nam sprawy kontuzja Fedora Cernycha i choroby Łukasza Burligi i Karola Mackiewicza. Mam nadzieję, że sztab medyczny szybko postawi ich na nogi. Mystkowski, który wszedł, też niedawno dopiero wrócił z kadry. Chwała zespołowi, który nawet nie strzelając rzutu karnego potrafi wygrać. Byliśmy dziś zespołem zdecydowanie lepszym i wygraliśmy zasłużenie - ocenił szkoleniowiec białostoczan.

- Trudno powiedzieć tak na gorąco, co ze zdrowiem Mariana Kelemena. Zawodnicy mają jeszcze rozbieganie. W poniedziałek będziemy wiedzieć więcej. W piątek mamy ważny mecz i mam nadzieję, że wszyscy dojdą do siebie. Mamy jeszcze kilka drobniejszych urazów, ale nikt nie narzeka na nic poważniejszego - stwierdził Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela