betclic

Probierz: To było nasze najlepsze spotkanie tej wiosny

Ostatnia aktualizacja: 12/03/16 21:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- To było nasze najlepsze spotkanie tej wiosny - przyznał szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Michał Probierz po zwycięstwie nad Górnikiem Łęczna 1:0 w pierwszym sobotnim spotkaniu 27. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie ekipa ze stolicy Podlasia odzyskała ósme miejsce w tabeli i nadal liczy się w walce o udział w grupie mistrzowskiej po rundzie zasadniczej. 

- Potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, dobrze ją rozegrać. Oddaliśmy 17 strzałów, choć być może zbyt mało z nich było celnych. Dla takiej gry właśnie zmieniliśmy ustawienie - podkreślił Probierz cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii. 

- Bardzo ważne było też psychiczne podejście naszych zawodników. Wyglądaliśmy bardzo dobrze od pierwszej do ostatniej minuty. Przed nami trzy arcyważne spotkania, ale jesteśmy w grze - zaznaczył opiekun ekipy z Podlasia. 

- Po meczu z Wisłą czeka nas dłuższa przerwa, dzięki której być może kilku zawodników się wyleczy i nasz wachlarz rozwiązań będzie większy. Ważne jest też nasze morale i radość zawodników po tym zwycięstwie - podsumował Probierz. 

(za jagiellonia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela