betclic

Probierz: To Legia jest faworytem

Ostatnia aktualizacja: 17/11/16 16:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- To prawda, że mecze z Legią mają swój klimat, ale nie dajmy się zwariować. Oczywiście koncentracja będzie maksymalna, jednak to warszawiacy będą zdecydowanym faworytem - powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

Jagiellonia jest obecnie liderem LOTTO Ekstraklasy i mają na koncie 30 punktów. W piątek białostoczanie zmierzą się z Legią Warszawa, nad którą mają osiem punktów przewagi. Trener "Jagi", Michał Probierz stwierdził, że spotkania z "Wojskowymi" mają swój klimat i to warszawiacy są faworytami.

- W pełni koncentrujemy się na spotkaniu z Legią. To prawda, że mecze z Legią mają swój klimat, ale nie dajmy się zwariować. Oczywiście koncentracja będzie maksymalna, jednak to warszawiacy będą zdecydowanym faworytem. Mają dream team, kosmiczny jak na nasze warunki budżet. Z drugiej strony to my przystąpimy do tego spotkania jako lider i zechcemy udowodnić, że nasza pozycja nie jest dziełem przypadku - ocenił Michał Probierz.

Szkoleniowiec białostoczan podkreślił także, że w przerwie na mecze reprezentacji aż jedenastu piłkarzy Jagiellonii przebywało na zgrupowaniach.

- Cieszy, że większość wystąpiła w swoich spotkaniach. W ostatnim meczu Frankowski miał udział w wygranej z Niemcami, chociaż nie wykorzystał doskonałej okazji. Grała również nasza młodzież, a w kadrze zadebiutował Góralski. Trzeba jednak wrócić do ligowej rzeczywistości - ocenił 44-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!