betclic

Probierz: Trzeba przełknąć porażkę

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 08:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok przegrała w poniedziałkowym meczu LOTTO Ekstraklasy na wyjeździe z Wisłą Płock 0:1. Michał Probierz, trener "Jagi", przyznał, że w końcówce jego drużynie zabrakło determinacji.

- Mecz był bardzo spokojny, mieliśmy wszystko pod kontrolą. Ten rzut rożny sami sobie sprokurowaliśmy, uczulaliśmy piłkarzy, aby uważać na te stałe fragmenty gry i potwierdziło się, że Wisła Płock jest pod tym względem bardzo groźna -
powiedział Probierz, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Dobrze zaczęliśmy to spotkanie, utrzymywaliśmy się przy piłce, próbowaliśmy zagrozić kilka razy przeciwnikowi. Duży problem stworzyła nam sytuacja z Vassiljevem, nie wygląda to za dobrze. To kolejny piłkarz, który wypada nam na około trzy tygodnie, jest to problem - przyznał szkoleniowiec Jagiellonii.

- W drugiej połowie rzuciliśmy wszystko na szale, mieliśmy dwie sytuacje w końcówce, ale zabrakło determinacji. Szkoda, tym bardziej, że w niektórych momentach mogliśmy piłkę lepiej zagrać. Trzeba tę porażkę przełknąć i przygotować się do niedzielnego spotkania. Ta przegrana boli tym bardziej, że straciliśmy kolejnego piłkarza - zakończył Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela