betclic

Probierz: Utrzymaliśmy dystans nad strefą spadkową

Ostatnia aktualizacja: 24/04/16 18:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Nie tak sobie wyobrażaliśmy początek tego spotkania, ale po zawodnikach widać było ciężar gatunkowy tego meczu. Mało z nich brało ciężar gry na siebie, nie wychodziliśmy na pozycje. Górnik miał swoje sytuacje, ale na szczęście ich nie wykorzystał. Jedną z nich miał Kante, który w swojej sytuacji zagrał ręką. Dobrze, że to zostało wybronione – powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze trener Jagiellonii, Michał Probierz.

- W drugiej połowie zagraliśmy lepiej, stworzyliśmy sobie sytuacje, groźnie. Trenujemy dogrania z boku w pole karne, ale dzisiaj to nie wychodziło. Czasem trzeba docenić punkt. Wiem, że taki mecz kosztuje wszystkich dużo nerwów. Zdajemy sobie z tego sprawę. Utrzymaliśmy dystans nad strefą spadkową i zrobiliśmy punkt nad Podbeskidziem, które po rundzie zasadniczej było od nas wyżej. Trzeba zamknąć temat utrzymania za tydzień, w meczu z Podbeskidziem – dodawał szkoleniowiec Jagiellonii, który nie chciał zbytnio krytykować postawy sędziego Tomasza Musiała.

- Staram się nie wypowiadać o sędziach, to trudny temat. Wiadomo, że karny był ewidentny, ale pewnych sytuacji nie zmienię. Jak przeżyliśmy pod tym względem poprzedni sezon, to ten też trzeba przeżyć. Na koniec dziekuję kibicom za wsparcie, bo byli dziś naszym 12. zawodnikiem - zakończył

(za jagiellonia.pl)
Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela