betclic

Probierz wściekły na piłkarzy Jagiellonii. Wymyślna kara!

Ostatnia aktualizacja: 06/09/16 14:32, Komentarzy: 3

0
3
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Michał Probierz w wymyślny sposób ukarał zawodników, który skompromitowali się w meczu rezerw Jagiellonii Białystok. 43-letni szkoleniowiec wyznaczył swoim graczom zadania w Akademii Piłkarskiej Jagiellonii.

W miniony weekend ośmiu piłkarzy z pierwszej drużyny Jagiellonii zagrało w meczu III-ligowych rezerw z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie. Wzmocnienia na nic się zdały - białostocczanie doznali kompromitującej porażki 0:6. 

Probierz postanowił ukarać swoich zawodników za fatalny występ w zespole rezerw. Marek Wasiluk, Dawid Szymonowicz, Jacek Góralski, Dmytro Chomczenowski, Krzysztof Karpieszuk, Damian Szymański, Maciej Górski i Karol Mackiewicz do 15 października będą... prowadzić zajęcia z młodzieżą w Akademii Piłkarskiej Jagiellonii. Oczywiście oprócz tego będą trenować z pierwszym zespołem.


"Sztab szkoleniowy, chcąc przypomnieć swoim zawodnikom, jak daleką drogę przeszli, by znaleźć się w miejscu, w którym są teraz i jak trudna jest praca trenera, wyżej wymienioną ósemkę odesłała do pracy z zespołami młodzieżowymi" - czytamy w komunikacie wydanym przez klub.

Do całej sytuacji odniósł się też Michał Probierz.

- Niektórzy zawodnicy za długo dochodzili do miejsca, w którym znajdują się obecnie, bym tolerował tego typu wydarzenia. Mam nadzieję, że gdy zawodnicy przypomną sobie, jak daleką i trudną drogę przeszli, zmienią swoje podejście. Chcę, by w ten sposób raz jeszcze zobaczyli, na czym polega walka i jak wiele czasu zajmuje rozwój zawodnika, a jednocześnie przypomnieli sobie, że sami w tym brali udział. W ten sposób niektórzy z nich powinni zmienić swoje zachowanie i podejście do piłki - podkreśla Probierz.
Źródło: jagiellonia.pl, sport.pl
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
Aleksander Macedoński
Zarejestrowany od: 1163 dni
Ilość komentarzy: 1155
Oceny: +9711
Kibicuje:
Manchester United Polska
06.09.2016 / 17:25:24
A jak nie pomoże,zawsze może chłopaków rzucić na kopanie ale rowów......
Junior
Daski
Zarejestrowany od: 478 dni
Ilość komentarzy: 130
Oceny: +1400
Kibicuje:
Chelsea Londyn
06.09.2016 / 17:04:49
Super! Dobra motywacja nie jest zla :)
Kluczowy zawodnik
mateo89
Zarejestrowany od: 262 dni
Ilość komentarzy: 2068
Oceny: +14943
Kibicuje:
Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
06.09.2016 / 15:13:44
I dobrze, moze sie czegos naucza.

Tabela