betclic

Probierz: Wyciągnęliśmy wnioski z porażki z Legią

Ostatnia aktualizacja: 28/02/16 22:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Jagiellonia Białystok nadspodziewanie gładko i zasłużenie wygrała w Poznaniu z Lechem 2:0. Zdaniem trenera Michała Probierza kluczem do zwycięstwa było nastawienie mentalne jego podopiecznych. 

Piłkarze Jagiellonii tegoroczne rozgrywki rozpoczęli od porażki w Warszawie 0:4. Przed tygodniem wygrali u siebie ze Śląskiem Wrocław, a w ostatniej kolejce wywalczyli trzy punkty w Poznaniu w meczu z Lechem. 

- Po porażce z Legią wyciągnęliśmy wnioski. W tamtym meczu piłkarze nie wierzyli w siebie, dlatego skupiliśmy się na pracy nad poprawą mentalności zespołu i to przyniosło efekty. Zawodnicy byli dziś pewni swoich umiejętności i dzięki temu wygraliśmy - powiedział po meczu trener Michał Probierz. - Gratuluję swojemu zespołowi zwycięstwa, piłkarze pokazali, że potrafią grać w piłkę - dodał. 

Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Białegostoku zrównała się punktowo w tabeli z Lechem i zajmuje szóste miejsce. Cel drużyny jednak się nie zmienił. 

- Skupiamy się na walce o miejsce w pierwszej "ósemce", co nie będzie łatwe, bo ostatnio wygrywają drużyny, z którymi rywalizujemy o ten sam cel - przyznał trener Jagiellonii. 

Zenon Kubiak
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!