betclic

Probierz: Wygrało doświadczenie

Ostatnia aktualizacja: 24/07/15 07:08, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Roger Gorączniak, wikipedia

Jagiellonia Białystok przegrała w wyjazdowym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy z Omonią Nikozja  0:1 i pożegnała się z rozgrywkami.

Michał Probierz na pomeczowej konferencji prasowej zwracał uwagę na różnicę doświadczenia między drużynami. - Wygrało doświadczenie. Widać, że Omonia ma bardzo doświadczonych zawodników. Nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji w pierwszym meczu w Białymstoku. Wiedzieliśmy, że tutaj w początkowych minutach będzie bardzo ciężko, ponieważ mamy młody zespół. Popełniliśmy prosty błąd przy stracie bramki. Do końca próbowaliśmy jednak powalczyć o bramkę dającą awans - cytuje trenera Jagiellonii oficjalna strona klubu.

- Tak młodemu zespołowi, jaki mamy ciężko jest się przeciwstawić i przez to w ważnych momentach brakuje kluczowego podania. 90% zawodników jakimi dysponuje Omonia regularnie, co roku gra w pucharach. U mnie niektórzy piłkarze jeszcze kilka miesięcy temu grali w II lidze. Żałuję bardzo, że nie udało się wykorzystać żadnego ze stałych fragmentów gry. Na to liczyliśmy. Musimy przełknąć tę porażkę, którą traktujemy jako drogowskaz, żeby za rok znów grać w pucharach - powiedział Probierz.

- Będę kibicował Omonii w meczu przeciwko Broendby. Wszystkim oprócz pajaca w niebieskiej koszuli. Trzeba wiedzieć, że po meczu wypada podać rękę. To jest sport. Gratuluję trenerowi Omonii. W Polsce dostał odemnie prezent. Mam nadzieję, że teraz będzie mógł go smakować. My przegrywać potrafimy, bo w piłce to to się zdarza, ale cieszyć się jak Pajac też można – zakończył trener Jagiellonii.
Źródło: Jagiellonia Białystok
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!