betclic

Probierz: Za dwa tygodnie będziemy innym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 08/11/15 09:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Po porażce z Piastem Gliwice trener Jagiellonii, Michał Probierz, tłumaczył końcowe rozstrzygnięcie i zapowiedział jednocześnie, że po przerwie reprezentacyjnej jego drużyna nabierze rozpędu.

- Dziękuję kibicom za wsparcie, jakie nam okazują w tym trudnym momencie. To bardzo fajne, że możemy na nich cały czas liczyć. Jeśli chodzi o samo spotkanie, to jeśli z liderem nie wykorzystuje się takich sytuacji, jakie mieliśmy w pierwszym fragmencie meczu, to trudno o dobry wynik. Mieliśmy dwie-trzy dobre okazje, a widać, że piłki do naszej siatki wpadają nam łatwo i często - powiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Pozytywem na pewno jest to, że walczyliśmy do końca, aby odrobić straty i zremisować. Wiele elementów w zespole wciąż szwankuje, ale widać, że inaczej trenujemy i to daje powoli efekty. Za dwa tygodnie to będzie już zupełnie inny zespół. Z liderem, który wygrał 11 spotkań i jest napędzony, pokazaliśmy momenty dobrego przejścia z obrony do ataku, ale w zawodnikach wciąż jest zbyt dużo niepewności - kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.


- Ważne jest też to, że nasi obecni zawodnicy wcześniej często grali w pierwszej i drugiej lidze, przez co brakuje nam  doświadczenia i swobody w grze. Starsi piłkarze muszą wziąć odpowiedzialność na własne barki. Z pewnością skomplikowała nam sytuację kontuzja Romanczuka, bowiem chcieliśmy wykonać inne zmiany. Dobrze, że Marek Wasiluk i Martin Baran wracają do pełni dyspozycji. Będziemy bardzo zmobilizowani na mecz z Koroną i zrobimy wszystko, aby za dwa tygodnie wygrać. Na koniec raz jeszcze dziękuję kibicom za ich dzisiejszy doping - zakończył.

Źródło: Jagiellonia
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela