betclic

Probierz: Zagłębia się nie docenia

Ostatnia aktualizacja: 01/12/15 10:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Jagiellonia Białystok już we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Słów pochwały wobec rywala tuż przed tym spotkaniem nie szczędził opiekun Żółto-Czerwonych, Michał Probierz.

- Trzeba przyznać, że Zagłębie ma bardzo dobry i przede wszystkim doświadczony zespół. Wielu zawodników ma na koncie wiele występów w Ekstraklasie. Często się ich nie docenia, mówi się też, że to zespół, który gra młodzieżą, ale jest tam co najwyżej dwóch młodych chłopaków, reszta to doświadczeni ligowcy - powiedział Michał Probierz, cytowany przez "jagiellonia.pl".

- To bardzo poukładana drużyna i na pewno są zespołem, który potrafi grać. Mają też swoje słabości, które musimy wykorzystać - kontynuował były szkoleniowiec Wisły Kraków.

- Mamy swoje wnioski, ale trudno publicznie o nich mówić przed meczem. Po nim dopiero zobaczymy czy to, co sobie założyliśmy udało się czy nie. Ważne jest to, że możemy spokojnie się przygotować do tego meczu w Głogowie - zaznaczył.

- Dobrze by było, żeby każdy zespół miał takie warunki, że o każdej porze można sobie zapalić sztuczne światło na bocznym boisku i przygotować się na dobrej nawierzchni. Możemy tylko podziękować za pomoc z jaką tutaj się spotkaliśmy - dodał.

Jagiellonia Białystok po szesnastu rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie osiemnaście punktów. W efekcie Jaga plasuje się na bardzo odległym czternastym miejscu. Na chwilę obecną nad strefą spadkową ma trzy "oczka" przewagi.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!