betclic

Probierz: Zagłębie nie zagroziło naszej bramce

Ostatnia aktualizacja: 02/12/15 09:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz po zwycięskim meczu w Lubinie z Zagłębiem 2:0 podkreślał wagę trzech punktów i strzelonych dwóch bramek, które mogą być kluczowe w walce o czołową ósemkę Ekstraklasy.

- Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas ważny mecz, w szczególności, że nie odbyło się spotkanie na Termalice. Za nami długa podróż, ale plusem było to, że byliśmy wszyscy razem - przyznał Probierz dla oficjalnej strony Zagłębia Lubin.

- Wiedzieliśmy, że będziemy grać z bardzo dobrym przeciwnikiem, dlatego staraliśmy się zneutralizować atuty Zagłębia. Punkty tutaj zdobyte, będą liczyć się w walce o czołową ósemkę i strzelając tutaj dwa gole, mamy mały handicap - kontynuował opiekun ekipy ze stolicy Podlasia.

- Zagłębie praktycznie nie zagroziło naszej bramce, a my chcieliśmy podtrzymać dobrą grę pokazaną w meczu z Koroną - podsumował Michał Probierz.

Jagiellonia po szóstym zwycięstwie w sezonie przesunęła się na dziesiąte miejsce w tabeli. W najbliższy weekend zespół z Podlasia podejmuje u siebie Górnik Zabrze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela