betclic

Problemy kadrowe Lecha przed meczem z Legią

Ostatnia aktualizacja: 15/04/16 15:42, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Dziurek/Shutterstock

Ze względu na urazy na piątkowy mecz z Legią nie pojadą Marcin Robak, Maciej Wilusz i Gergo Lovrencsics, ale pozostali są do dyspozycji Jana Urbana - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza.

Robak już trenuje już z drużyną i jest coraz bliżej powrotu do gry po operacji stawu skokowego. Pozostała dwójka wciąż narzeka na problemy mięśniowe i pracuje indywidualnie.

Coraz lepiej wygląda sytuacja zdrowotna Szymona Pawłowskiego, który wziął udział w czterech pełnych treningach z drużyną. - Muszę się zdecydować, czy zagra teraz, czy dopiero z Piastem. Na sto procent jeszcze tego nie powiem - mówi opiekun mistrza Polski. 

Do treningów z drużyną wrócił też Sisi, który miał problemy z kolanem. Hiszpan może wystąpić w pojedynku z Legią, tak samo jak Dawid Kownacki, który od kilku dni trenuje z całą ekipą. - Od dwóch dni nie odczuwa bólu. To nie jest długi okres. Upłynęło jednak trochę czasu, w którym pracował sam - zaznacza były trener warszawskiej Legii. 

Coraz lepsza sytuacja zdrowotna poznaniaków bardzo go cieszy. - Być może będzie trzeba kogoś zostawić w Poznaniu - twierdzi Urban, który decyzję o tym, kto pojedzie do stolicy, podejmie po czwartkowym treningu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela