betclic

Problemy kadrowe MU. "To nie wygląda dobrze"

Ostatnia aktualizacja: 12/02/16 21:06, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr/Shutterstock

Szkoleniowiec Manchesteru United, Louis van Gaal potwierdził, że w spotkaniu z Sunderlandem zespół będzie musiał sobie radzić bez Phila Jonesa, Guillermo Vareli, Adnana Januzaja i Bastiana Schweinsteigera. To spore osłabienie Czerwonych Diabłów. 

Holenderski taktyk nie ukrywał, że martwi go sytuacja kadrowa: - To nie wygląda dobrze, ponieważ pozwoliłem moim piłkarzom na występ w rezerwach i kilku z nich ponownie jest kontuzjowanych. Nie są to poważne urazy, ale i tak potrzeba czasu na ich wyleczenie - mówił Van Gaal. 

- Jones to bardzo dobry środkowy obrońca i tęsknimy za nim. To samo dotyczy Marcosa Rojo, który od dłuższego czasu jest niedostępny. Jeśli chodzi o Bastiana, to raczej nie wróci na przestrzeni dwóch tygodni, ponieważ dałem mu krótkie wakacje, żeby mógł zmienić otoczenie. To samo zrobiłem w przypadku Valencii, Rojo i Shawa - dodał menadżer. 

- Rojo i Valencia wracają i mam nadzieję, że wybiegną na boisko tak szybko, jak to tylko będzie możliwe - podsumował opiekun zespołu z Old Trafford.

Po 25 kolejkach Man United zajmuje 5. lokatę w tabeli i ma na swoim koncie 41 punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
KysiuS
Zarejestrowany od: 1667 dni
Ilość komentarzy: 3284
Oceny: +17430
Kibicuje:
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
12.02.2016 / 21:35:49
Jedynie utrata Bastiana, Rojo i Younga to jakies tam oslabienie. Reszta to albo wieczna rezerwa, albo szpital 7/24/365 jak np. Jones.

Tabela