betclic

Problemy Pogoni przed Termalicą

Ostatnia aktualizacja: 17/09/15 14:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Nie wyznaję zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia. To nie jest dobre dla drużyny, bo 12. zawodnik nie jest odpowiednio skoncentrowany na treningach, skoro wie, że i tak nie zagra. Ta zasada mnie nie dotyczy – zapewnia szkoleniowiec szczecinian, Czesław Michniewicz zapytany o personalia na mecz z Termalicą.

Wszystko wskazuje na to, że w czwartek w kierunku Mielca wyruszy nieco poszerzona kadra meczowa. - Wytypowaliśmy 19 zawodników, którzy pojadą na mecz. Po drodze zatrzymamy się i przenocujemy w Chorzowie. Zabierzemy także Michała Walskiego, który ostatnio nie był w kadrze meczowej. Reszta składu się nie zmienia – przyznał trener Pogoni cytowany przez oficjalną stronę klubową.

- Ricardo Nunes w poniedziałek przeszedł operację. Przeprowadził ją nasz klubowy lekarz – dr Bartosz Paprota. Rokowania są takie, że przez 4 tygodnie „Riko” będzie chodził w usztywnieniu. Od stycznia powinien być gotowy do treningów. Robert Obst doznał urazu w meczu rezerw w Gdyni. Rokowania nie są najlepsze i może go czekać dłuższa przerwa. „Aka” dzisiaj także nie trenował. Po południu jest umówiony u lekarza. Jest jednak szansa, że pojedzie z nami na mecz. Wczoraj natomiast w zajęciach nie brał udziału Takuya Murayama. W szatni jest jakiś wirus, bo nawet juniorzy mają jakieś kłopoty – martwi się opiekun Portowców.

W związku z urazami i chorobami powstają pierwsze zagadki dotyczące składu. - Na dzisiaj skład się sam klaruje, bo nie wiemy, czy „Aka” będzie gotowy do gry. Do soboty może się jednak wiele zmienić. Nie wiem jeszcze, kto zagra na lewej stronie obrony. Musi być alternatywa dla Mateusza Lewandowskiego. Z Piastem zagrał tam Karol Danielak, a w treningach bierze udział lewonożny Szymon Waleński z juniorów. Będziemy mu się przyglądać – podkreśla trener. - Pozycja Dwaliszwilego jest za plecami Zwolińskiego. W trakcie meczu mogą się zmieniać, ale predyspozycje „Lado” kwalifikują go do ataków z głębi pola, a „Zwolak” potrafi odnaleźć się w polu karnym - zauważył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!