betclic

Protasiewicz: Nie czuję się słabszy od młodszych

Ostatnia aktualizacja: 09/07/16 07:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Youtube

Piotr Protasiewicz jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do jazdy w reprezentacji Polski w tegorocznym Drużynowym Pucharze Świata. 

"Biało-czerwoni" rywalizację rozpoczną 23 lipca w duńskim Vojens. Rywalami podopiecznych Marka Cieślaka w walce o finał, zaplanowany tydzień później w Manchesterze, będą gospodarze zawodów oraz Czesi i Rosjanie. 

- Jestem w szerokiej kadrze i robię swoje. Trener Marek Cieślak jest osobą decydującą i zobaczymy kogo wybierze do tej podstawowej kadry - wyznał Protasiewicz w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi. 

- Jeszcze do DPŚ jest daleka droga. Ja się jakoś nie napinam i daję z siebie wszystko. Ja nie walczę z młodszymi. To normalna kolej rzeczy, że tych zawodników w przedziale wiekowym 20-27 jest dużo więcej - kontynuował 41-letni kapitan zielonogórskiego Falubazu. 

- Paru tych starszych się ostało, ale to nie jest jakaś rywalizacja. Póki jadę, to nie czuję się od nich słabszy. Ja z nimi nie walczę, a robię po prostu swoje. Jeśli to wychodzi, to bardzo się z tego cieszę - stwierdził popularny "PePe". 

- Kolejny sezon jestem dobrze przygotowany i szybki. Są okresy lepsze i gorsze. Zatrzymują mnie trochę kontuzje. Dlatego nie pojechałem między innym w finale IMP bądź w eliminacjach do SEC. Została mi liga i takie turnieje - podsumował Protasiewicz. 

(za speedwayekstraliga.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!