betclic

Protasiewicz: Sukces możliwy jest w każdym wieku

Ostatnia aktualizacja: 20/03/17 20:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

Piotr Protasiewicz nie porzucił jeszcze swych marzeń o startach w cyklu Grand Prix.

42-letni kapitan Falubazu Zielona Góra inspirację czerpie z dokonań Amerykanina Grega Hancocka, który w wieku 46 lat wywalczył czwarty w karierze tytuł indywidualnego mistrza świata.

- Greg udowodnił, że sukces możliwy jest w każdym wieku. On jest przecież znacznie starszy ode mnie - podkreślił Protasiewicz dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

- Nie mogę porównywać siebie do niego, ponieważ on jest wielokrotnym mistrzem świata, ale daje mi przekonanie, że nigdy nie jest za późno - stwierdził popularny "PePe".

- Jeśli moje ciało jest w dobrej kondycji, umysł także, sprzęt spisuje się świetnie i przede wszystkim ma się takie pragnienie, to jest możliwa walka o najważniejszą nagrodę w każdym momencie kariery - wyznał podopieczny Marka Cieślaka.

- Próbowałem wrócić do cyklu kilka razy, ale sport nie zawsze daje możliwość realizacji oczekiwań. Nie wypełniłem wtedy swoich planów. Spróbuję jednak wystartować w tegorocznych eliminacjach. Mam jednak świadomość, że nawet na poziomie krajowym nie będzie łatwo. Przede mną długa droga, ale pragnę tego bardzo - podsumował Protasiewicz.

(za speedwaygp.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!