betclic

Protasiewicz: Szykuje się zacięty i trudny mecz

Ostatnia aktualizacja: 29/04/16 14:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Andrzej, wikicommons

Piotr Protasiewicz przed niedzielną konfrontacją Falubazu Zielona Góra z broniącą tytułu Fogo Unią Leszno zapewnia, że uporał się już ze swoimi problemami sprzętowymi, jakie dotknęły go przed tygodniem w meczu z KS ROW Rybnik.

- Ten sezon rozpoczął się dla mnie trochę pod górkę. Komplikacje w ostatnim meczu były spowodowane tylko i wyłącznie warunkami torowymi i wodą, która była oraz dużą ilością błota. To wszystko spowodowało te dwa defekty - przyznał Protasiewicz dla FalubazTV.

- Napotkane problemy zostały usunięte i mam nadzieję, że po raz drugi z rzędu nie będzie takich warunków podczas jazdy. W minionym roku nie mieliśmy takiej przygody, ale stało się, kolejne doświadczenie i temat jest już zamknięty - zapewnił "PePe".

- Troszeczkę wybiło mnie to z rytmu, jeśli chodzi o moją pewność i jazdę, ale zachowujemy duży spokój. Nie będę robić żadnej selekcji sprzętowej. Szykuje się zacięty i trudny mecz z mistrzem Polski, bo Leszno też potrzebuje punktów. Mam nadzieję, że uda się objechać fajne zawody - podsumował Protasiewicz.

Transmisja meczu Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno w najbliższą niedzielę od godz. 19 w stacji "nSport + HD!"
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!