betclic

Protasiewicz: Udało się zachować spokój

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 19:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Piotr Protasiewicz zdobywając piętnaście punktów w sześciu biegach poprowadził drużynę Falubazu Zielona Góra do wygranej nad broniącą tytułu Fogo Unią Leszno 50:40. Tym samym kapitan siedmiokrotnych mistrzów Polski w pełni zrehabilitował się za słabszą jazdę podczas konfrontacji z KS ROW Rybnik.

- Chciałem pojechać lepiej. Starałem się odciąć od wszelkich sygnałów i komentarzy. Udało się zachować spokój. Robiłem wszystko, aby się odpowiednio przygotować - stwierdził Protasiewicz w rozmowie z oficjalną stroną Falubazu.

- Ciężko pracowałem ostatni tydzień i bardzo potrzebowałem dobrego, równego startu. Nikt nie ma patentu na wygrywanie. Każdy mecz to jest nowe rozdanie - kontynuował kapitan ekipy z Grodu Bachusa.

- Do każdego biegu staram się podchodzić skoncentrowany. Mecz z Unią to już historia. Za chwilę przyjedzie nowa drużyna i nie jest powiedziane, że słabsza - ostrzega swoich kolegów z drużyny Protasiewicz.

Falubaz Zielona Góra w najbliższy piątek zmierzy się u siebie z Betardem Spartą Wrocław. Transmisja zawodów od godz. 19 w stacji "nSport + HD!"

(za falubaz.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!