betclic

Przybecki: Znamy słabe punkty Zagłębia

Ostatnia aktualizacja: 11/03/16 20:46, Komentarzy: 0

1
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe z Zagłębiem Lubin w ramach 27. kolejki Ekstraklasy. Na przedmeczowej konferencji prasowej skrzydłowy "Portowców", Miłosz Przybecki przyznał, że miło mu będzie wrócić do miasta, w którym spędził dwa lata.

- Jedziemy do drużyny, która jest na fali wznoszącej, ponieważ wygrała ostatnie trzy mecze. Ich gra jest bardzo dobra. Mają też swoje mankamenty. Dobrze przeanalizowaliśmy rywali i wiemy jakie są ich słabsze punkty. Będziemy chcieli je wykorzystać i myślę, że nam się to uda - powiedział 25-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- W Lubinie spędziłem dwa lata. Były chwile mniej lub bardziej udane, ale mam tam znajomych, kolegów z boiska i na pewno będzie miło tam wrócić. Obyśmy wygrali ten mecz i będzie dobrze. Jestem w stałym kontakcie z kolegami z Zagłębia. Ja nie zdradzałem naszej taktyki, oni też niczego nie powiedzieli - dodał.

- Kiedy jestem na boisku to skupiam się na grze. Czasami kibice gwiżdżą, czasem klaszczą. Dla mnie najważniejsze jest to co się dzieje na boisku - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela