betclic

Przygotowania Piasta. "Chcemy utrzymać taką formę w sezonie"

Ostatnia aktualizacja: 25/06/16 10:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Piłkarze Piasta Gliwice wygrali 1:0 z 1. SC Znojmo, zespołem występującym w 2 lidze czeskiej. Było to ostatnie spotkanie sparingowe gliwiczan w ramach obozu przygotowawczego w węgierskim Telki. - Taki mecz to dla nas dobry test. Faktycznie graliśmy w bardzo trudnych warunkach, to był chyba najcieplejszy dzień w tym roku, ale ja akurat narzekać nie mogę - gorzej mieli koledzy z pola - mówi w rozmowie z oficjalną stroną gliwiczan bramkarz Dobrivoj Rusov.

- Musimy umieć grać w każdych warunkach pogodowych. Inna rzecz, że oprócz pogody dokuczało nam też zmęczenie po obozie, które jest znaczne. Mimo to jestem mile zaskoczony, bo zagraliśmy niezły mecz - przyznaje golkiper.

- Jesteśmy zadowoleni ze wszystkim pojedynków rozegranych na zgrupowaniu, zwłaszcza, że we wszystkich zwyciężyliśmy. To bardzo dobrze wpływa na morale, kiedy się wygrywa w meczach sparingowych. A dla obrońców i bramkarza jeszcze lepiej, jeśli gra się na zero z tyłu. Warto też zaznaczyć, że mieliśmy świetne warunki treningowe i wykonaliśmy ogrom pracy. Teraz najważniejsze, żebyśmy taką dyspozycję utrzymali w sezonie - zaznaczył zawodnik wicemistrzów Polski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela