PSG bez Krychowiaka wygrywa po golu Kurzawy [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 22:04, Komentarzy: 6

0
6

Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Bastię 1:0 na otwarcie sezonu 2016/17 we francuskiej Ligue 1.

To nie był łatwy mecz dla obrońców tytułu. Jako pierwsi dogodną okazję do strzelenia bramki stworzyli sobie gospodarze. W 20. minucie Allan Saint-Maxime dośrodkował do Enzo Crivelliego. Reprezentant kadry młodzieżowej Francji strzelił tuż obok słupka.

Odpowiedzieć próbował Angel Di Marii, ale z jego strzałami radził sobie golkiper Bastii. Kibice PSG na bramkę czekali do 74. minuty. Di Maria rozegrał do Jese Rodrigueza, który zacentrował do wbiegającego Layvina Kurzawy, a ten wpisał się na listę strzelców.
Na inaugurację rozgrywek w zespole PSG nie zagrał Grzegorz Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski nie znalazł się w kadrze na mecz z Bastią.

W drugiej kolejce zespół Unaia Emery'ego zagra przed własną publicznością z Metz. Natomiast Bastia zmierzy się na wyjeździe z Lorient.

SC Bastia - Paris Saint Germain 0:1 (0:0)
Bramka: Kurzawa 74.