PSG rozbiło Lyon w Superpucharze Francji

Ostatnia aktualizacja: 06/08/16 22:45, Komentarzy: 5

0
5

Paris Saint-Germain pokonało w meczu o Superpuchar Francji Olympique Lyon 4:1. Gole dla drużyny z Paryża strzelili Javier Pastore, Lucas, Hatem Ben Arfa i Layvin Kurzawa. Honorowe trafienie dla Lyonu było autorstwem Corentina Tolisso. Spotkanie rozegrano na Woerthersee Stadion w Klagenfurcie.

Mecz rozstrzygnął się już w pierwszej połowie. Mistrzowie Francji potrzebowali zaledwie dziewięciu minut, aby wyjść na prowadzenie. Kurzawa dośrodkował w pole karne, a Pastore mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. W 19. minucie było już 2:0. Tym razem to Pastore był asystentem, a bramkę zdobył Lucas.

W 34. minucie trzeciego gola strzelił Hatem Ben Arfa, po którego uderzeniu z pola karnego piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki. W drugiej połowie czwartego gola dla PSG strzelił Kurzawa. W 87. minucie honorowe trafienie dla Lyonu uzyskał Tolisso.