PSG wygrało przed własną publicznością

Vlad1988/Shutterstock
Paris Saint-Germain wygrało przed własną publicznością z Troyes AC 4:1 (1:0) w meczu piętnastej kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Parc des Princes wynik otworzył Edison Cavani. Urugwajski napastnik wykorzystał podanie Angela Di Marii i pokonał golkipera przyjezdnych.

Trzynaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy Zlatan Ibrahimović wykorzystał rzut karny, a niedługo później rezultat podwyższył Layvin Kurzawa. Następnie swoje trafienie zaliczył Jean-Kevin Augustin. Honorowego gola dla Troyes zdobył Thomas Ayaesse w doliczonym czasie gry.

Podopieczni Laurenta Blanca mają w swoim dorobku 41 punktów i zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Troyes zgromadziło pięć "oczek" i plasuje się ostatnim miejscu w lidze.

W następnej kolejce paryżanie zmierzą się na wyjeździe z drużyną Angers SCO. Z kolei zawodnicy Jeana-Marca Furlana podejmą u siebie Toulouse FC.

******

Paris Saint-Germain - Troyes AC 4:1 (1:0)

Bramki: Cavani 20, Ibrahimović 58 (kar.), Kurzawa 68, Augustin 84 - Ayasse 90+1.