Puchar Anglii: grał Wasilewski, porażka Leicester

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 07:16, Komentarzy: 0

0
0

W środowy wieczór Liverpool pokonał w rewanżowym spotkaniu trzeciej rundy FA Cup drużynę Exeter City 3:0. Bramki dla The Reds zdobywali Joe Allen, Sheyi Ojo i Joao Carlos Teixeira.

Piłkarze Jurgena Kloppa swoją doskonałą dyspozycję potwierdzili już w 10. minucie, kiedy po prostopadłym podaniu Benteke skrzydłem w pole karne wbiegł Brad Smith, który dograł do Joe Allena, a ten natychmiast strzelił pierwszego gola. Kolejne bramki padały już w drugiej połowie: w 74. i 82. minucie gry.

W następnej rundzie The Reds spotkają się na Upton Park z ekipą West Hamu United.

Leicester City Marcina Wasilewskiego odpadło z Pucharu Anglii. W powtórzonym meczu 3. rundy ekipa Claudio Ranieriego przegrała z Tottenhamem Hotspur 0:2. Polski obrońca spisał się słabo.