Puchar Króla: Rayo Vallecano wyeliminowane przez klub z Tarragony

Ostatnia aktualizacja: 13/10/16 08:04, Komentarzy: 0

2
0

Piłkarze Rayo Vallecano zostali wyeliminowani w 3. rundzie Pucharu Króla przez Gimnastic Tarragona, który okazał się lepszy od biało-czerwonych w konkursie rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry oraz dogrywce na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili już w 24. minucie rywalizacji przyjezdni, a dokładniej Elvir Maloku. Natomiast do wyrównania doprowadził tuż po zmianie stron niezwykle doświadczony Manucho, który ma na swoim koncie występy dla Manchesteru United.

Więcej bramek na Campo de Futbol de Vallecas w drugiej połowie już nie padło. Co więcej, dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, tak więc o awansie do następnej fazy musiały zadecydować rzuty karne, w których lepsi okazali się goście.

W pozostałych meczach 3. rundy rozgrywanych w środę Cordoba pokonała Cadiz na wyjeździe 1:2, a Racing Santander wyeliminował Amorebietę.