Puchar Ligi Angielskiej: MU lepszy od West Ham United, Arsenal przegrał z Southampton FC

Ostatnia aktualizacja: 30/11/16 22:58, Komentarzy: 14

0
14

W meczu 1/4 finału Pucharu Ligi Angielskiej Arsenal przegrał z Southampton FC 0:2. W innym spotkaniu tego etapu rozgrywek Manchester United pokonał West Ham United 4:1.

"Kanonierzy" ulegli "Świętym" na Emirates Stadium i na oczach swoich kibiców pożegnali się z pucharowymi rozgrywkami. Gole dla Southampton strzelali Jordy Claise w 13. oraz Ryan Bertrand w 38. minucie spotkania.

W innym ćwierćfinałowym spotkaniu, "Czerwone Diabły" pewnie pokonały na Old Trafford West Ham United. Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Zlatan Ibrahimović.

Potem dla drużyny Jose Mourinho trafiali jeszcze - dwukrotnie Anthony Martial oraz Ibrahimović. Honorowego gola dla "Młotów" strzelił Ashley Fletcher.

Dzięki wygranym Manchester United i Southampton zameldowali się w półfinale Pucharu Ligi Angielskiej.