Puchar Polski: Arka wygrała w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 19:48, Komentarzy: 1

0
1

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski uległo przed własną publicznością Arce Gdynia 1:2 (0:2) w pierwszym czwartkowym spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski.

Prowadzenie gościom zapewnił z bliska kwadrans przed przerwą Paweł Abbott, a podwyższył jedenaście minut później sprytnym płaskim strzałem Tadeusz Socha.

Miejscowi kwadrans przed końcem strzelili kontaktową bramkę za sprawą Michała Stachurskiego. Zaledwie minutę później gospodarze mieli znakomitą okazję do wyrównania, jednak rzut karny wykonywany przez Klaudiusza Łatkowskiego obronił Pavels Steinbors.

Rywalem zespołu z Trójmiasta w ćwierćfinale będzie Drutex-Bytovia Bytów lub Śląsk Wrocław, które zagrają ze sobą w drugim czwartkowym spotkaniu 1/8 finału.