Puchar Polski: Wisła Kraków wyeliminowała Chojniczankę

Ostatnia aktualizacja: 27/09/16 19:42, Komentarzy: 2

0
2

Chojniczanka Chojnice przegrała u siebie z Wisłą Kraków 1:2 (1:1) w przedostatnim spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski.

Prowadzenie dla trzynastokrotnych mistrzów kraju zdobył już po trzech minutach gry Rafał Boguski, ale zaledwie dwie minuty później wyrównał Patryk Mikita.

Po zmianie stron kibice długo czekali na kolejnego gola i dopiero niespełna kwadrans przed końcem zwycięstwo, a zarazem awans "Białej Gwieździe" zapewnił uderzeniem z dystansu Krzysztof Mączyński.

Rywalem podopiecznych Dariusza Wdowczyka w ćwierćfinałowym dwumeczu będzie Lech Poznań.