Puchar Rosji: Terek przegrał po karnych z FK Ufa

Ostatnia aktualizacja: 27/10/16 08:23, Komentarzy: 1

0
1

Terek Grozny uległ u siebie po rzutach karnych FK Ufa 3:4 w ostatnim środowym spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Rosji. Po 120 minutach gry było 1:1.

Na Akhmat-Arena w stolicy Czeczenii prowadzenie gościom po niespełna kwadransie gry zapewnił Nigeryjczyk Sly. Wyrównał osiem minut po przerwie Albańczyk Odise Roshi.

Więcej bramek w drugiej połowie i dogrywce już nie padło, więc losy konfrontacji rozstrzygnęły "jedenastki". W nich mniej opanowania wykazali gospodarze i w efekcie nie zagrają w kolejnej rundzie.

Oprócz drużyny z Baszkirii awans do ćwierćfinału wywalczyły również wcześniej Sibir Nowosybirsk, Urał Jekaterynburg, FK Tosno oraz Rubin Kazań.

* * * * * *
Terek Grozny - FK Ufa 1:1 (1:1, 0:1), karne 3:4.
Rzuty karne wykorzystane: Balaj, Rodolfo, Grozav - Fatai, Sly, Marcinho, Zasajew.
Rzuty karne niewykorzystane: Piriz, Semenov - Stocki.