betclic

Puel: To był mocny mecz z naszej strony

Ostatnia aktualizacja: 01/12/16 17:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YouTube

Szkoleniowiec Southampton FC Claude Puel był mocno usatysfakcjonowany wygraną 2:0 z Arsenalem Londyn w ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej.

"Święci", dla których oba gole zdobyli jeszcze przed przerwą Jordy Clasie i Ryan Bertrand, w półfinałowym dwumeczu zmierzą się przeciwko Liverpool FC.

- Cieszę się tym zwycięstwem z całą drużyną i fanami, ponieważ to jest dobra odpowiedź dla wszystkich, że jesteśmy w stanie rywalizować we wszystkich rozgrywkach - przyznał Puel cytowany przez oficjalną stronę Southampton FC, który występuje również z powodzeniem w zmaganiach Ligi Europy.

- Naszym celem był awans do półfinału. To był mocny mecz z naszej strony. Zagraliśmy z kilkoma nowymi piłkarzami, a ich odpowiedź była fantastyczna - podkreślił francuski menedżer ekipy z południa Anglii.

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz i zakwalifikowaliśmy się do następnej rundy. To jest bardzo ważne. Teraz dostaliśmy szansę gry w półfinale i to jest wspaniałe dla piłkarzy. Zobaczymy jak ten dwumecz nam się ułoży, ale teraz jesteśmy pełni satysfakcji. To istotne również z powodu najbliższego meczu w Premier League oraz Ligi Europy - podsumował Claude Puel.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!