betclic

Puel: Tottenham jest bardzo niebezpieczny w kontratakach

Ostatnia aktualizacja: 29/12/16 16:34, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Pymouss44, wikipedia

Menedżer Southampton FC Claude Puel nie krył rozczarowania porażką 1:4 u siebie z Tottenhamem Hotspur na zakończenie zmagań 18. kolejki Premier League. 

"Święci" szybko objęli prowadzenie po strzale głową Virgila van Dijka, ale później do siatki trafiały już tylko "Koguty", grające większość drugiej połowy w przewadze, po wykluczeniu Nathana Redmonda. 

- To był zły scenariusz dla nas i jest nam ciężko. Teraz najważniejsze jest szybko odbudować się i odpowiednio zareagować w kolejnym czekającym nas spotkaniu przed własną publicznością - wyznał Puel dla oficjalnej strony Southampton FC, odnosząc się do sylwestrowej konfrontacji z West Bromwich Albion. 

- Próbowaliśmy odrobić straty. Mieliśmy nawet swoje okazje do wyrównania. Hoejbjerg i Tadić mogli zachować się jednak lepiej - narzekał francuski szkoleniowiec na skuteczność swoich podopiecznych. 

- Mogę być zadowolony z woli walki i stylu naszej gry. Tottenham jest bardzo niebezpieczny w kontratakach i każdy ich strzał po takich akcjach przynosił zagrożenie - podsumował Claude Puel.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 287 dni
Ilość komentarzy: 6428
Oceny: +18504
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
30.12.2016 / 07:18:40
No niestety święci nie podołali. ;(

Tabela