betclic

Putiwcew: Poziom Ekstraklasy jest wysoki

Ostatnia aktualizacja: 08/04/16 13:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Obrońca Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Artem Putiwcew przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że gra w Polsce mu się podoba, a Ekstraklasa ma dużo zalet.

- Na podstawie rywali, z którymi się zmierzyliśmy, mogę powiedzieć, że poziom jest bardzo wysoki. Drużyny prezentują zbliżone umiejętności. Z każdym gra się trudno. Dużym plusem jest otoczka medialna spotkań, kibice i atmosfera panująca podczas meczów. Pochwalić muszę również bardzo profesjonale podejście, które spotkało mnie w Termalice Bruk-Becie Nieciecza. Widać to na każdym kroku - powiedział 27-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Bardzo ciężko grało się przeciwko Legii Warszawa. To samo dotyczyło Wisły Kraków. Swoją postawą w Niecieczy mocno zaskoczyli - dodał.

Dzięki swoim występom w Ekstraklasie Putiwcew został powołany do reprezentacji Ukrainy. - Nie spodziewałem się tego. Cieszę się również, że po spotkaniu z Cyprem zostałem oceniony jako jeden z lepszych zawodników. Mam nadzieję, że tym przekonam trenerów i pojadę na Mistrzostwa Europy. Obserwatorzy znający ukraińską piłką przekonują, że mam na to szanse - zakończył.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela