betclic

Quina podpisał kontrakt z West Ham United

Ostatnia aktualizacja: 21/11/16 22:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. chrisdorney / Shutterstock.com

Domingos Quina podpisał w poniedziałek profesjonalny kontrakt z West Ham United - poinformował klub z Londynu na swojej oficjalnej stronie.

Zaledwie siedemnastoletni pomocnik parafował trzyletnią umowę, obowiązującą do końca grudnia 2019 roku.

- To było zawsze moim marzeniem. Wybrałem West Ham, bo to wielki klub i wielu młodych zawodników dostaje w nim swoją szansę - przyznał po złożeniu stosownych podpisów rozgrywający pochodzący z afrykańskiej Gwinei-Bissau.

- Pragnę cieszyć się futbolem i dokonywać rzeczy, których ludzie się nie spodziewają. Wiem, że talent to nie wszystko i aby się rozwijać, muszę ciężko pracować każdego dnia. Mam nadzieję, że wykorzystam swoją szansę - dodał Quina.

- Jestem zachwycony tym wydarzeniem. On ma wszystko, aby zostać solidnym piłkarzem i mam nadzieję, że będziemy mieć z niego pożytek. Nie mam wątpliwości, że jest wyjątkowy. Ma wizję gry i odpowiednie umiejętności - komplementował podopiecznego Slaven Bilic, menedżer "Młotów".

West Ham United aktualnie znajduje się tuż nad strefą spadkową tabeli Premier League. Stołeczna drużyna w najbliższy weekend zagra na wyjeździe z Manchesterem United.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela