betclic

Radja Nainggolan: Trudno byłoby odejść z Włoch

Ostatnia aktualizacja: 04/06/16 18:48, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP/Shutterstock

Radja Nainggolan, pomocnik AS Roma, powiedział, że klub z Wiecznego Miasta negocjował jego transfer do Chelsea. Reprezentant Belgii podkreślił jednak, że trudno byłoby mu opuścić Włochy. 

- Jestem w Romie bardzo szczęśliwy. Oni doceniają, co zrobiłem dla klubu, wszyscy lubią mnie jako piłkarza i człowieka, a to jest dla mnie bardzo ważne - powiedział Nainggolan w rozmowie z belgijskim magazynem "Nina".

- Prowadzę w Rzymie udane życie. Jest fajna równowaga pomiędzy moją karierę piłkarską i rodziną. Byłoby bardzo trudno zdecydować się na odejście z Włoch po 11 latach - przyznał reprezentant Belgii. 

Według doniesień mediów, klub ze Stamford Bridge oraz menedżer Antonio Conte nie rezygnują z pozyskania 29-latka. 

- Był kontakt pomiędzy klubami, ale tak długo, jak nie będzie porozumienia, to nie będę się tym zajmował. Chelsea to świetna drużyna i fajnie, że mnie doceniają. Chcą się wzmocnić, co więcej, ich trenerem będzie Conte, który zawsze chciał mnie pozyskać - podkreślił Nainggolan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
sebastian840918
Zarejestrowany od: 578 dni
Ilość komentarzy: 2407
Oceny: +27526
Kibicuje:
Manchester United Werder Brema Legia Warszawa Polska
04.06.2016 / 20:05:52
Kasa rządzi tym światem. Jeśli oferta Chelsea będzie bardzo dobra, to i Londyn będzie wyśmienitym miejscem do zamieszkania.

Tabela