betclic

Radoslav Latal: Był to nasz najlepszy mecz w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 12/03/16 12:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Był to nasz najlepszy mecz w tym roku. Popełniliśmy, co prawda, dwa błędy, po których straciliśmy bramki, ale wreszcie gra wyglądała dobrze - zaznaczył szkoleniowiec Piasta Gliwice, Radoslav Latal tuż po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (3:2).

- Chciałbym na początku bardzo podziękować chłopakom za mecz. To był bardzo trudny tydzień. Bałem się tego spotkania, bo w przeciągu siedmiu dni rozegraliśmy aż trzy spotkania i zastanawiałem, się jak oni wytrzymają fizycznie - powiedział 46-letni Czech, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

- Jeszcze przed tym meczem do ostatniego momentu zastanawiałem się nad składem. Kiedy patrzyłem na chłopaków podczas treningów widziałem jednak ogromną chęć gry. Gdyby nie lekkie kontuzje, to miałbym spory ból głowy w kwestii jego ustalenia - kontynuował.

- Był to nasz najlepszy mecz w tym roku. Popełniliśmy, co prawda, dwa błędy, po których straciliśmy bramki, ale wreszcie gra wyglądała dobrze. Było wiele dośrodkowań, gry piłką i ciekawych zagrań - w końcu dobrze graliśmy piłką - zaznaczył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela