betclic

Radosław Murawski: Rozpiera mnie duma!

Ostatnia aktualizacja: 21/05/16 07:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

– To był trudny sezon. Jasne, wygrywaliśmy. Ale to nie przychodziło nam wcale łatwo. Wymagało to od nas walki na śmierć i życie – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Piasta Gliwice, Radosław Murawski.

W ostatecznym rozrachunku Piastunki skończyły sezon 2015/2016 na drugiej lokacie z czterdziestoma punktami na swoim koncie. Nad piątą Lechią Gdańsk, która nie zagra w kolejnej edycji Ligi Europy, mają osiem "oczek" przewagi.

- Rozpiera mnie duma! Jestem z Gliwic i nigdy wcześniej nikt nie mógł tego osiągnąć, a nawet pomarzyć o takim sukcesie. On dzieje się na naszych oczach. A wicemistrzostwo daje nam możliwość gry w europejskich pucharach! To jest naprawdę niebywały sukces – powiedział Radosław Murawski, cytowany przez "piast-gliwice.eu".

– Końcówka sezonu była niesamowita - głównie kibicowsko. Liczę, że teraz tak będzie na większości meczów, bo Niebiesko-Czerwoni potrafią stworzyć naprawdę mega atmosferę na stadionie!
– zaznaczył.

– To był trudny sezon. Jasne, wygrywaliśmy. Ale to nie przychodziło nam wcale łatwo. Wymagało to od nas walki na śmierć i życie. Liczę, że w przyszłych rozgrywkach to powtórzymy – dodał 22-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela