betclic

Radović: Drużyna wymaga wiele pracy

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 07:44, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Legia przegrała ze Sportingiem 0:2 w drugiej kolejce Ligi Mistrzów. Jedną z najlepszych okazji do zdobycia goli dla mistrzów Polski miał Miroslav Radović. - Drużyna wymaga wiele pracy - nie ma wątpliwości doświadczony piłkarz.

- Miałem dobrą sytuację. Po pierwsze nie uderzyłem jak należy, mogłem zrobić to inaczej. Szkoda, zwłaszcza, że innych sytuacji nie było za wiele - żałuje Radović.
 
- Potrzeba czasu, choć na pewno nie zapomniałem jak się gra w piłkę. Drużyna wymaga wiele pracy, musi być wygrana, żeby wróciła nam pewność. Tego nam brakuje. Nie oszukujmy się, przegraliśmy dziś z lepszym zespołem, trzeba wyciągnąć wnioski i skupić się na następnym, ligowym spotkaniu, bo dobrze wiemy jak wygląda tabela - dodaje Serb.
 
- Pozycja na którą przesunął mnie Jacek Magiera nie jest dla mnie nowa. Mieliśmy fajny sezon za trenera Berga, kiedy grałem na "dziewiątce", wymieniałem się z Ondrejem Dudą. Dostosowuję się do wyznaczonej mi roli - zapewnia Radović.

Legia w fazie grupowej Ligi Mistrzów przegrała dwa mecze. Jej bilans bramkowy to 0:8. Teraz mistrzów Polski czeka wielkie wyzwanie - 18 października zagrają na wyjeździe z Realem Madryt. 
Źródło: legia.com
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Mustafa
Zarejestrowany od: 459 dni
Ilość komentarzy: 4194
Oceny: +25444
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium AC Milan Napoli Wisła Kraków Polska Real Madryt
28.09.2016 / 10:45:49
Jezu jakby ja chciał zeby nie przegrali wszystkich meczow do 0 :((
Senior
pryszczata_bestia
Zarejestrowany od: 1286 dni
Ilość komentarzy: 728
Oceny: +3945
Kibicuje:
Warta Poznań Wigry Suwałki
28.09.2016 / 08:16:25
To jest gość, wszyscy go już skreślali, odsyłali na emeryturę a on wczoraj na tle reszty drużyny zagrał najlepiej... Tak wiem że przy pierwszej bramce nie tak wybił piłkę i nie strzelił gola, ale tylko on emanował spokojem jak był przy piłce i nie oddawał jej za szybko... próbował , walczył... brawo za zaangażowanie i to że NIE PĘKŁ PRZED LEPSZYMI...