betclic

Radović jednak nie wróci do Legii Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 31/01/16 16:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

Legia Warszawa próbowała sprowadzić z powrotem na Łazienkowską Miroslava Radovicia, okazało się jednak, że Serb na Łazienkowską nie trafi - informuje portal Legia.Net.

Rozwiązanie umowy zawodnika z chińskim klubem nastąpiło dopiero w czasie drugiego zgrupowania Legii na Malcie. To z pewnością utrudniłoby ponowne wejście do zespołu, gdyż dla trenera Stanisława Czerczesowa i samych piłkarzy pierwsze dwa tygodnie maltańskiego obozu to budowana kondycji, siły i fundamentów pod najbliższą rundę. Mimo to, wszystkie strony były zainteresowane ponowną współpracą.

Problemem okazała się długość proponowanej umowy. "Rado" od kwietnia nie grał w piłkę i Legia chciała się zabezpieczyć oferując kontrakt do końca bieżącego sezonu. Jeśli ze zdrowiem i formą piłkarza byłoby wszystko w porządku, wtedy otrzymałby nowy kontrakt, lepszy finansowo. Na tak krótką umowę nie chciał się jednak zgodzić sam zainteresowany.

Dlatego Radović zdecydował się odrzucić propozycję Legii, pójść do klubu gdzie będzie grał, a podpisując nową umowę zagwarantować sobie niską sumę odstępnego. Taki zapis miałby pozwolić mu powrócić latem do Warszawy. Nie jest jednak pewne, czy w ogóle dojdzie do takiej sytuacji. 

Serb odszedł z warszawskiego klubu rok temu, po dziewięciu latach gry w Polsce, "Rado" w Ekstraklasie rozegrał 228 meczów i zdobył 53 bramki. 
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
KysiuS
Zarejestrowany od: 1693 dni
Ilość komentarzy: 3309
Oceny: +17616
Kibicuje:
Manchester United Anglia Holandia Wisła Kraków Polska
01.02.2016 / 00:16:18
kiedys czytalem o tym jak bardzo kocha Legie. teraz sie okazuje, ze jednak bardziej kocha $$$ :D
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 8133
Oceny: -8828
31.01.2016 / 20:18:03
Bedzie gral w LZS Kolbuszowa aby odbudowac forme?

Tabela