betclic

Radović: Kontrolowaliśmy mecz od początku

Ostatnia aktualizacja: 19/12/16 07:44, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- To ważne zwycięstwo, zwłaszcza, że w tej kolejce drużyny, z którymi walczymy o tytuł straciły punkty. Mecz nam się na pewno dobrze ułożył. Kontrolowaliśmy go od pierwszej do ostatniej minuty - powiedział Miroslav Radović, cytowany przez oficjalną stronę Legii Warszawa.

W drugim niedzielnym meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Legia Warszawa rozbiła Górnika Łęczna 5:0. Zawodnik "Wojskowych", Miroslav Radović ocenił, że jego zespół kontrolował spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty i jest to ważne zwycięstwo.

- To ważne zwycięstwo, zwłaszcza, że w tej kolejce drużyny, z którymi walczymy o tytuł straciły punkty. Zakończenie rundy bardzo udane, jest z czego się cieszyć. Mecz nam się na pewno dobrze ułożył. Kontrolowaliśmy go od pierwszej do ostatniej minuty. Ci ludzie, którzy przyszli tutaj mogli zobaczyć ciekawy futbol i o to chodzi. Wróciliśmy na dobrą drogę. Te ostatnie dwa-trzy miesiące odkąd jest nowy trener wyglądały naprawdę obiecująco. Mamy nad czym jeszcze popracować i wykorzystamy to, gdy będzie okres przygotowawczy - ocenił Serb.

Podopieczni Jacka Magiery zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli i do liderującej Jagiellonii Białystok traci cztery punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
Bobslay01
Zarejestrowany od: 208 dni
Ilość komentarzy: 10
Oceny: +73
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
19.12.2016 / 19:18:56
zasłużenie wygrywają i pną się ku górze

Tabela