betclic

Radwańska: Jestem gotowa na Wimbledon

Ostatnia aktualizacja: 25/06/16 20:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pdrocha/Shutterstock

Agnieszka Radwańska po przegranym meczu z Dominiką Cibulkovą w ćwierćfinale turnieju WTA w Eastbourne zaznaczyła, że jest gotowa na Wimbledon.

Nasz zawodniczka uległa Słowaczce w trzech setach - 6:4, 6:7 (2), 3:6. Niemal całe spotkanie toczyło się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Tenisistki rozpoczęły pojedynek w czwartek o godzinie 15. Jednak z powodu opadów deszczu było ono kilkakrotnie przerywane i trwało aż do godziny 20:30. To wtedy podjęto decyzję, żeby przenieść je na następny dzień. Polka choć po czwartkowej rywalizacji prowadziła, to w piątek dała sobie odebrać zwycięstwo. Radwańska w ogóle się jednak tym nie przejmuje.

- Uważam, że w meczu z Dominiką nie zagrałam wystarczająco dobrze. Ona zaprezentowała dobry i agresywny tenis, z kolei ja trochę za bardzo się cofnęłam. To z pewnością mi nie pomagało - mówiła cytowana przez serwis sportowefakty.wp.pl.

- Jestem zdrowa, czuję się dobrze. Jestem gotowa na Wimbledon. Porażki w takich długich meczach zawsze bolą, ale co można zrobić? - zastanawiała się Agnieszka Radwańska.

Polska zawodniczka rozpocznie rywalizację w Wimbledonie we wtorek.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!