Radwańska odpadła już w I rundzie turnieju w Stuttgarcie

Jimmie48 Photography/Shutterstock
Agnieszka Radwańska przegrała z Rosjanką Jekateriną Makarową w dwóch setach - 2:6, 4:6 - i już w pierwszej rundzie pożegnała się z turniejem WTA Premier w Stuttgarcie.

W pierwszy secie Polka była w stanie ugrać tylko dwa gemy. Już po pierwszych dwóch rozdaniach przegrywała 0:2. Potem pojedynek nieco się wyrównał i zrobiło się 3:2 dla rywalki. Niestety Rosjanka wygrała trzy pozostałe gemy i całego seta 6:2.

W drugiej odsłonie na początku mieliśmy wyrównaną walkę gem za gem - 2:2. Kolejne dwa rozdania należały do przeciwniczki. Nasza zawodniczka starała się odrabiać straty, ale nie była już w stanie doprowadzić do remisu i przegrała ostatecznie 4:6.

Agnieszka Radwańska tym samym odpadła z turnieju w Stuttgarcie już w pierwszej rundzie i w kolejnej nie zmierzy się z Marią Szarapową.
Źródło: sport.pl