Radwańska ponownie lepsza od Wozniackiej

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 08:05, Komentarzy: 2

0
2

Agnieszka Radwańska awansowała do najlepszej ósemki turnieju WTA rangi Premier na twardych kortach w Pekinie.

Polka pewnie ograła Karolinę Wozniacką z Danii. Początek pierwszego seta nie ułożył się jednak po myśli Radwańskiej. Jej rywalka zaczęła mecz od przełamania i prowadzenia 0:2. Polka bardzo szybko odpowiedziała jednak bardzo skuteczną grą i wygrała cztery kolejne gemy. Całego seta Radwańska wygrała 6:3.

W drugiej odsłonie Polka zagrała jeszcze lepiej pozwalając rywalce na wygranie zaledwie jednego gema! Cały mecz trwał zaledwie godzinę i osiem minut.

To był trzeci pojedynek między Radwańską a Wozniacką w przeciągu trzech tygodni. W półfinale w Tokio Woźniacka wygrała w trzech setach po niemal trzygodzinnej walce. Polka zrewanżowała się cztery dni później w III rundzie w Wuhan.

W ćwierćfinale rywalką Radwańskiej będzie lepsza z pary Cornet/Szwedowa.