betclic

Radwańska: Postaram się zdobyć krążek na igrzyskach

Ostatnia aktualizacja: 25/12/15 16:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Jimmie48 Photography/Shutterstock

Agnieszka Radwańska ma za sobą bardzo udany sezon. Polska tenisistka w wywiadzie z serwisem sportowefakty.wp.pl opowiadała o celach na najbliższy rok.

Radwańska kończący się właśnie rok będzie z pewnością miło wspominała. Polka wygrała turniej Masters, a oprócz tego zwyciężyła w turnieju w Tiencin oraz doszła do półfinału zawodów w Pekinie. Ponadto została wyróżniona w plebiscycie WTA na "najlepsze zagranie roku", a w światowym rankingu tenisistek zajmuje wysokie piąte miejsce. 

Zawodniczka w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl opowiadała o celach na zbliżający się sezon. Radwańska stwierdziła, że równie ważnym celem dla niej będzie zdobycie medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, co wygranie jakiegoś turnieju wielkoszlemowego. - Na pewno igrzyska są trochę niedoceniane i patrzy się na nie inaczej niż w innych sportach, ale nie da się ukryć, że każda dyscyplina jest specyficzna i inaczej się je ocenia. Na tenis patrzy się właśnie przez pryzmat imprez wielkoszlemowych. Ale dla nas, jako tenisistów, medal olimpijski jest tak samo ważny i mimo że więcej się mówi o Szlemach, to ja osobiście będę się starała zdobyć krążek na igrzyskach tak samo, jak i tytuł wielkoszlemowy - stwierdziła Polka.
Źródło: sportowefakty.wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!