betclic

Radwańska: Robiłam wszystko jak trzeba

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 20:38, Komentarzy: 0

1
0
Fot. pdrocha / Shutterstock.com

Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale turnieju w Pekinie pokonała 6:1, 6:4 Angelique Kerber i w meczu o finał zmierzy się z Garbine Muguruzą. - Robiłam wszystko tak, jak trzeba - przyznała po spotkaniu krakowianka.

"Isia" zapewniła, że chociaż doskonale znała styl gry rywalki, to nie odpuszczała. - Ostatnio zmierzyłyśmy się w Stanfordzie i był to bardzo długi, wyrównany pojedynek. Naprawdę nie spodziewałam się, że w piątek przyjdzie mi zagrać z nią krócej. Znam ją dobrze i wiem, że jeśli nie walczy się na sto procent, to o zwycięstwie można zapomnieć. Ona nigdy się nie poddaje - mówiła Radwańska.

- Moim celem było tak grać w Azji, aby mieć szansę wyjazdu do Singapuru. Jestem bardzo szczęśliwa, że cały czas mam możliwość znaleźć się w gronie ośmiu najlepszych tenisistek sezonu - zaznaczyła Polka i równocześnie dodała, że jak zwykle w każdym meczu "grała swój tenis". Obecnie w rankingu "Road to Singapore" tenisistka zajmuje 12. pozycję.

Dla Radwańskiej był to dopiero drugi rozegrany do końca pojedynek w Pekinie. We wcześniejszych rundach obie jej przeciwniczki kreczowały.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!